Motosikletiyle direğe çarptı, anında öldü

KristoY

Global Mod
Global Mod
Matías Adrián Dibastiani (35) Motosikletlere ve hıza meraklıydı. Korkunç ölümü, bu cumartesi gecesi Libertad ilçesinde güvenlik kameraları tarafından kaydedildi. Merlo.

Trajedi, Helvecia Caddesi yakınındaki Eva Perón Caddesi'nde meydana geldi. Müfettişler kurbanın dalış yapmak araç orta bölme kaldırımına temas ettiğinde ve Dibastiani bir direğe çarptığında diğer iki motosikletle birlikte.

Çarpma o kadar şiddetliydi ki, ceset ortasından kesildi. Arkadaşları ise kaza yerine gelen polisle işbirliği yapmasına rağmen yaşananlar karşısında şok oldu.

Sebep, otopsi ve yerinde incelemelerin yapılmasını emreden Morón'un 4 numaralı UFI'si tarafından araştırılıyor. Her halükarda, çekimler fazlasıyla etkileyici ve üç motosikletin yüksek hızda hareket ettiği görülüyor.

Matías Adrián Dibastiani (35), motosikletinin Merlo'nun Libertad kentinde bir direğe çarpması sonucu hayatını kaybetti. Fotoğrafta yüksek deplasmanlı Kawasaki Ninja ile birlikte.

Sosyal ağlarda mağdura acı bir şekilde veda ettiler. “Ne üzücü bir haber, gerçek şu ki seni uzun zamandır tanıyorum. Matías, sen çılgın bir pisliktin ve ben de seni böyle hatırlayacağım. Huzur içinde yatın, Dibastiani ailesine bol güç diliyorum“bir arkadaşım yazdı.

Bir başkası şunu yazdı: “Huzur içinde yat dostum. Seni özleyeceğiz Mati.. Güç Dibastiani ailesi“. Fotoğraflarında yüksek deplasmanlı bir Kawasaki Ninja motosikletinde görünüyordu.