Córdoba'nın ilk özgürlükçü belediye başkanı şiddetli bir çatışmaya karıştı ve hastaneye kaldırıldı

KristoY

Global Mod
Global Mod
Hector Rodolfo Gonzáleztopluluk şefi Yıldırım Kesimi ve ilk belediye başkanı Özgürlük Gelişmeleri içinde Kordovabu Çarşamba bir dizide rol aldı şiddetli trafik olayı Eyalet başkentinde olması gerekiyordu acilen hastaneye kaldırıldıŞiddetli kafa travması nedeniyle.

Kaza, saat 19.00'dan sonra Córdoba şehrinin Çevre Yolu'nun Juárez Celman çevre yoluna çıkan dış halkasında meydana geldi. Mercedes Benz 1620 kamyon mısır yüklü Toyota Hilux'a arkadan saldırdı kuzey Córdoba'daki tarım kasabasının ana yetkilisinin seyahat ettiği beyaz.

González'in aracı yaklaşık 80 metre sürüklendi ve aydınlatma direklerinden birine çarptı. korkulukta sona erdi. Açıklamada, “Kutusu tamamen yok edilmiş halde bırakılmıştı” denildi. Zincir 3 Müfettiş Komiser Raúl Monje, 8. Bölge başkanı.

Ayrıca Rayo Cortado Belediye Başkanı'nın hızlı bir şekilde tıbbi yardım aldığını, çünkü bir ambulans sadece yerden geçtiğini ve o anda “bilinçli” olduğunu ve sunduğunu açıkladı.ciddi kafa travması.”bu yüzden Córdoba Acil Durum Hastanesine nakledildi.

Rayo Cortado belediye başkanının içinde bulunduğu kamyonun arkasından kamyon çarptı.

Kamyon şoförü ise herhangi bir yaralanma yaşamamasına rağmen sinir krizi geçirdi.

Héctor Rodolfo González, Rayo Cortado'nun özgürlükçü belediye başkanı.

Daha çok “El Gringo Rodi” olarak bilinen González, kendisini tarlaların ilaçlanmasına adamış bir kırsal üretici ve 810 seçmenden alınan 368 oyla geçen yıl 179 kilometre kuzeyde bulunan Rayo Cortado'nun belediye şefi oldu. Córdoba'nın başkentinde ve Río Seco departmanı içinde, Ulusal Yol 9'un yanında.

“Milei veya Karina'yı tanımıyorum, benimle hiç iletişim kurmadılar ama buna da güvenmedim” dedi. Zurna Geçen yıl seçimleri 160'tan fazla oy farkıyla kazandıktan sonra.

Rayo Cortado'nun belediye başkanı, daha çok
Rayo Cortado'nun belediye başkanı, daha çok “El Gringo Rodi” olarak bilinen Hector Rodolfo González.

Bu vesileyle şunları ifade etti: “Milei'nin idealiyle seçime gitmek istedim çünkü burası yağmalanmış bir kasaba. Suyumuz yok, sağlığımız yok, daimi doktorumuz da yok. “Her şeyden yoksunuz.”

Rayo Cortado'nun 2023 yılına kadar sadece yeni açılan bir süpermarketi, bir eczanesi, bir hırdavat mağazası ve bir gece kulübü vardı: Ayda bir veya on beş günde bir açılan Tutankhamun.

Seçilen belediye başkanı, kasabanın adının, Eski Kraliyet Yolu boyunca giden arabaların tekerlek jantlarını kırdığı kuyularla dolu bir alan olmasından kaynaklandığına dikkat çekti.

“Milei ve Karina'yı tanımıyorum, benimle hiç iletişim kurmadılar ama buna da güvenmedim. Seçime Milei'nin idealiyle gitmek istedim çünkü burası yağmalanmış bir kasaba. Suyumuz yok, Milei'nin tarımsal ihracat üzerindeki stopajı kaldırma zaferinden heyecan duyan Gringo, sağlık ya da kalıcı bir doktordan yoksun olduğumuzu söylüyor.