Bir adam şekerci dükkanına girdi, sandalyeleri ve camları kırdı ve bir çalışanı tehdit etti

KristoY

Global Mod
Global Mod
Damián Szifron'un filmi Wild Tales'ten fırlamış gibi görünen başka bir sahneydi ama kurgu değil. Bir anda oldu San Antonio de Padua şekerlemeleri, Buenos Aires banliyölerinin batısında. Kahramanımız Pazar günü sabahın erken saatlerinde kapanış saatinde binaya giren bir adamdı. Kurban, salonu günün ilk müşterilerini almaya hazırlayan bir çalışandı. Saldırgan tek kelime etmeden veya tartışmadan Bir öfke anında etrafındaki her şeyi kırmaya başladı.. Bir çalışana bağırırken bir tabela, bir saksı, birkaç sandalye, tesisin birkaç penceresi tahrip edildi.

“İçeri girdi, camlardan birini kırdı ve sonra bana bağırmaya başladı.” ona her zaman benimle ilgilenmediğini söylediğim için sitem ediyor10 bloktan fazla beni takip etti ve ona benimle ilgilenmediğini söyledim. ama onu hiç tanımıyorum“, yorumunu yapan şekerleme çalışanlarından biri, sabah saat 5:37'de adamla yüzleşmek zorunda kalan ve onu sakinleştirmeye çalışan ancak başarılı olamadı.

Ayrıca, saatler geçtikçe iş personelinin, adamın daha önce San Antonio de Padua'nın merkezindeki Samaa adlı bir barda bulunduğunu ve burada da rahatsızlık yarattığını öğrendiğini belirtti. Adamın şekerci dükkanından üç blok ötede bulunan binaya bu nedenle girdiğini hissediyorlar. kanlı bir yüzle.

“Onu bardan çıkardılar ve yüzü kanlar içinde geldi. Polisi aramak için telefonu elime aldığımı görünce bana 'ne yapıyorsun' diye bağırmaya başladı ve bir sandalye beni devirdi. Bir meslektaşım polisi arayabildi ve beş dakikadan kısa bir sürede beş devriye arabası geldi. Şekerleme çalışanı Giselle, “Bunu azaltamadılar” dedi. TN.

Adı bilinen (Augusto, bölgede ikamet eden) adam, kapılarını halka açmadan önce binaya zorla girdi. Tüm sahne şekerci dükkânının güvenlik kameraları tarafından kaydedildi ve bu sahnede adamın üzgün olduğunu, her şeyi yoluna çıkardığını ve kendisini savunmaya çalışan ve adamı oradan uzaklaştırmaya çalışan bir çalışana coşkulu bir şekilde bağırdığını ve el kol hareketleri yaptığını görebilirsiniz. .

Padua'da bir adam bir şekerleme dükkanına saldırdı.

“Bana çok öfkeyle bağırdı ve sanki beni tanıyormuş gibi davrandı. Polis gelmeseydi ne olurdu bilmiyorum. Daha sonra ilan ettiğini öğrendik. yaptığı hiçbir şeyi hatırlamayan ne de beni tanıma konusunda. Kafeterya çalışanı, “Bana hiçbir şey söylemediğini söyledi” diye ekledi. Olayın ardından işletme günün geri kalanında çalışmaya devam etti ve belirttiği gibi ne kendisine ne de mağazaya polis gözetimi verilmedi.

“Sahip olmak korku çünkü onun kim olduğunu, adını ve soyadını ve güya bir rehabilitasyon çiftliğinde olduğunu, bunun bir nüksetme olabileceğini öğrendim. Çalışan, “Bu kişinin nasıl biri olduğunu ve geri gelip gelemeyeceğini bilmiyorum” dedi. Edinilen bilgiye göre polis, şahsın kimliğini hızla tespit edebildi.